Mesetorna - Mesés tartásjavító gyakorlatok Mészöly Ágnes
A kyokushin út - Masutatsu Oyama
Mindenem a Darts Russ Bray
Az áramló erő - Mentálkondi kettlebellel Egyházi Gábor
Street workout mindenkinek (átdolgozott, új kiadás) Gödrösi Ádám
Metamorfózis - Az átalakulás művészete: táplálkozás, edzés, mentális munka Ács Ferenc
Oldschool edzés - Az erőedzés hőseinek nyomában Galba Zsolt
Sakkpalota - Pici Gyalog kalandjai Polgár Judit
Egyperces edzés - Okosabb, gyorsabb és hatékonyabb edzésmódszer! Martin Gibala
Sakkpalota - Keresztes Király kalandjai Polgár Judit
Kortalanul esszencia Lakatos Péter
Sakkpalota - Vendi Vezér kalandjai Polgár Judit
Aranycsapat a terror idején Mező Gábor
Sakkpalota - Bumm Bástya kalandjai Polgár Judit
Ketten a világ végén - Páros transzgrönlandi expedíció Rakonczay Gábor, Vámos Nóra
Piszkos gólok - Hogyan használták fel a futballt és éltek vissza vele a történelem legszörnyűbb zsarnokai? Luciano Wernicke
Az ókor olimpiai játékai Kertész István
Egy örök szerelem története - Az AC Milan legendás igazgatójának memoárja Adriano Galliani
SHAQ - Vágatlanul. Az én történetem - Shaquille O'Neal
Én, Richard király - Venus és Serena Williams története Richard Williams
Válogatott történetek - Évtizedes titkok a meggypirosak öltözőjéből Dénes Tamás, Szabó Tamás
Benzema - Árnyékból a fényre Dénes Tamás, Fűrész Attila
A Roger Federer-hatás Simon Cambers, Simon Graf
Forma-1 A-tól Z-ig - F1 és autósport kisenciklopédia Wéber Gábor
Auschwitz bokszbajnoka - Leen Sanders igaz története Erik Brouwer
A Red Bull-sztori Wolfgang Fürweger
Polgár Judit
Polgár Judit (Budapest, 1976. július 23. –) magyar sakkozó, nemzetközi nagymester, nyolcszoros sakkolimpikon a nyílt kategóriában, kétszeres női sakkolimpiai bajnok, a nyílt kategóriában kétszeres olimpiai ezüstérmes, nyílt kategóriában egyéni Európa-bajnoki bronzérmes, magyar szuperbajnok, U14 és U12 korosztályos ifjúsági világbajnok a fiúk között.
A sakktörténet legjobb női sakkozója, az egyetlen nő, aki átlépte a 2700 Élő-pontos szupernagymesteri határt. Legmagasabb pontszámát, 2735 pontot 2005 júliusában érte el. Legjobb helyezése az abszolút világranglistán a 8. hely volt, amit először 2004 januárban ért el. A női világranglistát 1989-től megszakítás nélkül vezette 2015 márciusáig. Egyedülálló, hogy 12 éves korától 26 éven (312 hónapon) keresztül a felnőtt női világranglista 1. helyezettje volt, ez a férfi és a női világranglistát tekintve is rekordnak számít mind az életkorát, mind a világelsőség hosszát tekintve. 2014. augusztusban bejelentette visszavonulását az aktív versenyzéstől. 2015-től 2016-ig a magyar férfi válogatott szövetségi kapitánya volt.2016. novemberben az ENSZ egyenjogúságot szorgalmazó 2030-ig tartó programjának egyik arca lett.
Polgár Judit budapesti zsidó család gyermeke. Sok rokona a holokauszt áldozata lett, a nagyanyja túlélte az auschwitzi koncentrációs tábort. Judit és a két nővére, Zsuzsa és Zsófia (mind a ketten nemzetközi nagymesterek a nők között, Zsuzsa a férfiak között is, Zsófi a férfiak között nemzetközi mesteri címmel rendelkezik) egy pedagógiai kísérlet résztvevői: az apa, Polgár László bebizonyította, hogy a gyermekek csúcsteljesítményekre képesek, ha korai életkortól (életkoruknak megfelelő módon) képzik őket egy speciális területen. A szülők magántanulóként oktatták őket, de a sakkot nem minden más kizárásával oktatták: mindegyikük több diplomával rendelkezik, és négy-nyolc idegen nyelven beszélnek. A legjobb sakkjátékosok között tartják őket számon.
A család többi tagja kitelepült Magyarországról: Zsófia Izraelbe, Zsuzsa az USA-ba költözött. Judit és a szülei Magyarországon maradtak, Budapesten élnek. Férje állatorvos, 2004-ben született az első gyermekük, Olivér, majd 2006 júliusában a második, Hanna.
Leírás